MEAN WELL LSP-160-36T Zasilacz przemysłowy 36 V 4.5 A 162 W
Conrad Electronic
RSS
249.00
202.44 + VAT
- MPN:
- LSP-160-36T
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -7% (13.03.2026)