MEAN WELL BIC-2200-96CAN Zasilacz przemysłowy 96 V 22.5 A 2160 W
Conrad Electronic
MEAN WELL BIC-2200-96CAN Zasilacz przemysłowy 96 V 22.5 A 2160 W RSS 2879.00 2879.00 2340.65 + VAT
MPN:
BIC-2200-96CAN
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-13% (13.03.2026)