MEAN WELL BIC-2200-24CAN Zasilacz przemysłowy 24 V 90 A 2160 W
Conrad Electronic
MEAN WELL BIC-2200-24CAN Zasilacz przemysłowy 24 V 90 A 2160 W RSS 2949.00 2949.00 2397.56 + VAT
MPN:
BIC-2200-24CAN
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-23% (13.03.2026)