TDK I7A24045A033V-001-R Przetwornica DC/DC 5 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 45 A 750 W Content 1 szt.
Conrad Electronic
TDK I7A24045A033V-001-R Przetwornica DC/DC 5 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 45 A 750 W Content 1 szt. RSS 379.00 379.00 308.13 + VAT
MPN:
I7A24045A033V-001-R
Kod:
Producent:
TDK
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
419.00
Moduły i7A mogą być używane na różne sposoby, aby uzyskać dodatkowe wyjścia z istniejącego napięcia magistrali 24 V, 36 V lub 48 V, przy znacznie niższych kosztach w porównaniu z izolowanymi przetwornikami DC/DC. Sprawność do 98,5% minimalizuje straty wewnętrzne i umożliwia pracę i7A w temperaturach otoczenia od -40 ° C do + 125 ° C, nawet przy niskim przepływie powietrza. Konstrukcja i7A oferuje niskie tętnienia resztkowe i doskonałą dynamikę sterowania. Niemniej jednak moduł radzi sobie z bardzo małą liczbą komponentów zewnętrznych, co pozwala zaoszczędzić koszty i miejsce na płytce drukowanej. Do wyboru są trzy wzory; wszystkie mają tylko 34 mm szerokości i 36,8 mm długości. Dzięki wysokości zaledwie 11,5 mm wersja z otwartą ramą jest szczególnie płaska i jest właściwym wyborem do zastosowań z wymuszonym przepływem powietrza. Ponadto dostępna jest wersja z płytą bazową do chłodzenia styków o wysokości 12,7 mm oraz typ ze zintegrowanym radiatorem i wysokością 24,9 mm do zastosowań chłodzonych konwekcyjnie.Seria i7A wyposażona jest w trzpień do ustawiania napięcia , + zdalne wykrywanie, zdalne włączanie-wyłączanie (logika dodatnia lub ujemna) oraz funkcje zabezpieczające przed przetężeniem, przegrzaniem i zbyt niskim napięciem wejściowym.