TDK PXD-M30-24WS24 Przetwornica DC/DC 12 V/DC 9 V/DC 1.25 A 30 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TDK PXD-M30-24WS24 Przetwornica DC/DC 12 V/DC 9 V/DC 1.25 A 30 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 489.00 489.00 397.56 + VAT
MPN:
PXD-M30-24WS24
Kod:
Producent:
TDK
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-21% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
619.00
Seria PXD-M to konwerter DC-DC w formacie 2x1” z atestami zgodnymi z IEC 60601-1 dla urządzeń medycznych oraz IEC 62368-1 dla technologii audio/wideo, technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Wyposażona w pierwotne / wtórne napięcie izolacji 5000 V AC, seria oferuje wejścia szerokozakresowe 4: 1 z 9 do 36 V DC lub 18 do 75 V DC i napięciami 5, 12, 15, 24, +/- 5, +/- 12 i +/- 15Vdc.