TDK PXD-M30-48WD15 Przetwornica DC/DC 5 V/DC 12 V/DC 1 A 30 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TDK PXD-M30-48WD15 Przetwornica DC/DC 5 V/DC 12 V/DC 1 A 30 W Ilość wyjść: 2 x Content 1 szt. RSS 459.00 459.00 373.17 + VAT
MPN:
PXD-M30-48WD15
Kod:
Producent:
TDK
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-29% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
649.00
Seria PXD-M to konwerter DC-DC w formacie 2x1” z atestami zgodnymi z IEC 60601-1 dla urządzeń medycznych oraz IEC 62368-1 dla technologii audio/wideo, technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Wyposażona w pierwotne / wtórne napięcie izolacji 5000 V AC, seria oferuje wejścia szerokozakresowe 4: 1 z 9 do 36 V DC lub 18 do 75 V DC i napięciami 5, 12, 15, 24, +/- 5, +/- 12 i +/- 15Vdc.