Zasilacz laboratoryjny regulowany GW Instek PFR-100MGP 250 V (max.) 2 A (max.) 100 W Kalibracja (ISO)
Conrad Electronic
Zasilacz laboratoryjny regulowany GW Instek PFR-100MGP 250 V (max.) 2 A (max.) 100 W Kalibracja (ISO) RSS 6689.00 6689.00 5438.21 + VAT
MPN:
01FR100M10GT-ISO
Kod:
Producent:
GW INSTEK
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4.7% (15.08.2025)