Zasilacz laboratoryjny regulowany Keithley 2260B-30-72 0 - 30 V 0 - 72 A 720 W Kalibracja (ISO)
Conrad Electronic
Programowalne źródła zasilające DC Keithley 2260B-30-36 lub 2260B-80-13 o szerokim zakresie napięć i natężeń o mocy 360W. Modele 2260B-30-72 lub 2260B-80-27 posiadają zwiększoną moc nawet do 720W. Wszystkie cztery modele posiadają stałą moc wyjściową, pozwalającą na elastyczne ustawienia napięć i prądów wyjściowych. Urządzenia 360W posiadają na wyściu napięcie 30V lub 80V lub natężenie 13,5A lub 36A, podczas gdy urządzenia 720W moga zapewnić dwykrotnie większe natężenie, 72A i 27A z maksymalnymi napieciami na wyjściu. Szeroki zakres napięć i natężeń dla serii 2260B pozwala na bardzo szeroki wachlarz zastosowań, w tym badania, serwis i produkcja.