GCM1555C2A1R3CE02D
TME
GCM1555C2A1R3CE02D RSS 0.02 0.02 x 10000
MPN:
GCM1555C2A1R3CE02D
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.44% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.02
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1,3pF; 100V; C0G (NP0); ±0,25pF; SMD