TDK-Lambda PXC-M10-24WD05 Przetwornica DC/DC, do PCB PXC-M10-24WD05, DIP-24, 5 V, 1 A, 1 szt.
Conrad Electronic
TDK-Lambda PXC-M10-24WD05 Przetwornica DC/DC, do PCB PXC-M10-24WD05, DIP-24, 5 V, 1 A, 1 szt. RSS 379.00 379.00 308.13 + VAT
MPN:
PXC-M10-24WD05
Kod:
Producent:
TDK-Lambda
Obudowa:
DIP24
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+8% (20.03.2025)
Poprzednia cena:
350.10
Seria przetwornic DC-DC PXC-M charakteryzuje się szerokim zakresem napięcia wejściowego 4:1, aprobatą lekarską, napięciem izolacji wejścia/wyjścia 5 kV AC, mocą wyjściową 3/6/10 W i standardową obudową DIP-24. Moduły nadają się do szerokiego zakresu zastosowań, szczególnie w zastosowaniach medycznych – w tym w zastosowaniach związanych z kontaktem z pacjentem dzięki 2 x MOPP – oraz w zastosowaniach zasilanych bateryjnie.
Kompaktowe moduły DC-DC przekształcają napięcie wejściowe 9–36 V DC lub 18–75 V DC na napięcie wejściowe 3,3, 5, 12, 15, 24, ±5, ±12 lub ±15 V DC. Ponieważ każde z wejść obsługuje dwa typowe napięcia zasilania DC (12 i 24 V lub 24 i 48 V), ułatwiają zarządzanie zapasami, poprawiając dostępność i redukując koszty.