MEAN WELL HEP-600-42 Zasilacz 42 V/DC 14.3 A 600.6 W
Conrad Electronic
MEAN WELL HEP-600-42 Zasilacz 42 V/DC 14.3 A 600.6 W RSS 1139.00 1139.00 926.02 + VAT
MPN:
HEP-600-42
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
Zasilacze serii HEP-600 uzupełniają rodzinę wysokiej jakości i cichych zasilaczy przemysłowych AC / DC serii HEP firmy MEAN WELL, które można uzyskać z mocami od 100W do 600W. Z aluminiowymi obudowami i pełnym wypełnieniem silikonowym przewodzącym ciepło, zasilacze serii HEP są idealne do stosowania w trudnych warunkach, takich jak wysoka wilgotność lub wysoki poziom zapylenia, ekstremalne temperatury, wysokie wibracje, duża wysokość i niska wentylację. Dzięki sprawności do 96% i chłodzeniu przez konwekcję swobodnego powietrza pracują niezawodnie w temperaturze otoczenia od -55 do + 70 ° C. Seria HEP obejmuje szeroki zakres napięcia wejściowego od 90 do 305 VAC, dostępne napięcia wyjściowe 12V, 15V, 24V, 36V, 48V i 54V. Dlatego pasują do wszystkich rodzajów aplikacji przemysłowych na całym świecie, takich jak systemy telekomunikacyjne, billboardy na zewnątrz, systemy naftowe lub szybowe.