MEAN WELL UHP-350R-36 Zasilacz 36 V/DC 9.75 A 351 W
Conrad Electronic
MEAN WELL UHP-350R-36 Zasilacz 36 V/DC 9.75 A 351 W RSS 329.00 329.00 267.48 + VAT
MPN:
UHP-350R-36
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-13% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
379.00
Dzięki nowo dodanym chłodzonym stykowo, bez wentylatora zasilaczom serii UHP-350, MEAN WELL zaokrągla moc wyjściową rodziny UHP do 350 W.
Zasilacze serii UHP oferują płaski wspornik w kształcie litery U o niskim profilu 31 mm. Seria ma wysoką sprawność do 94% przy wysokiej temperaturze roboczej od -30 do + 70 ° C. Wersja UHP-350R ma również sygnał DC-OK i funkcję redundancji.