MEAN WELL UHP-500R-48 Zasilacz 48 V/DC 10.45 A 501.6 W
Conrad Electronic
RSS
499.00
405.69 + VAT
- MPN:
- UHP-500R-48
- Zmiana ceny:
- -3.85% (13.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla do500
Dzięki nowo dodanym chłodzonym kontaktowo zasilaczom, a zatem bez wentylatora z serii UHP-500, MEAN WELL zaokrągla moc wyjściową rodziny UHP do 500 W.
Zasilacze serii UHP-500 oferują płaski wspornik w kształcie litery U o niskim profilu 31 mm. Seria ma wysoką sprawność do 96% i wysoką temperaturę roboczą do -30 do + 70 ° C. Wersja UHP-500R ma również sygnał DC OK i funkcję redundancji.