MEAN WELL DPUN02M-15 Przetwornica DC/DC DPUN02M-15, 2 W, +15 V/DC, -15 V/DC, 67 mA, 1 szt.
Conrad Electronic
MEAN WELL DPUN02M-15 Przetwornica DC/DC DPUN02M-15, 2 W, +15 V/DC, -15 V/DC, 67 mA, 1 szt. RSS 28.49 28.49 23.16 + VAT
MPN:
DPUN02M-15
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (13.03.2026)