PULS CP20.242-R2 Moduł redundantny na szynę DIN 24 V 20 A 480 W Ilość wyjść:1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
1909.76 + VAT
- MPN:
- CP20.242-R2
- Kod:
- Producent:
- PULS
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +3.98% (13.03.2026)