MEAN WELL SCW20C-12 Moduł przetwornicy DC/DC 1.666 A 20 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
129.00
104.88 + VAT
- MPN:
- SCW20C-12
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Zmiana ceny:
- -7% (13.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla scw2012
MEAN WELL prezentuje nowe przetwornice DC/DC serii SCW20 z pojedynczym wyjściem jako dodatek do poprzednich serii SCW03/SCWN03 (3W), SCW05 (5W), SCW08 (8W) i SCW12 (12W). Ta seria rozszerza moc wyjściową rodziny SCW do 20 watów. Cała rodzina SCW została zaprojektowana zgodnie ze standardem obudowy DIP24 z takim samym przyporządkowaniem pinów. W sytuacjach, w których system końcowy wymaga większej wydajności, SCW20 może bezpośrednio zastąpić modele SCW o niższej wydajności bez konieczności przeprojektowywania układu płytki drukowanej.
Seria MEAN WELL SCW20 oferuje najwyższą gęstość mocy spośród wszystkich przetwornic DIP24 DC/DC obecnie dostępnych na rynku. Ponadto MEAN WELL jest jedynym producentem z opcją 20W w pakiecie DIP24. Dzięki takim cechom, jak szeroki zakres wejściowy 2:1, bardzo szeroki zakres temperatur pracy (-40°C do +80°C) oraz izolacja we/wy prądu stałego 1500V, SCW20 jest idealny do zastosowań z rozproszoną architekturą zasilania, IoT, silnikami elektrycznymi, sieciami bezprzewodowymi, sterownikami przemysłowymi i systemami komunikacyjnymi.