MEAN WELL DKM10E-12 Moduł przetwornicy DC/DC DKM10E-12, 10 W, 416 mA, 1 szt.
Conrad Electronic
MEAN WELL DKM10E-12 Moduł przetwornicy DC/DC DKM10E-12, 10 W, 416 mA, 1 szt. RSS 109.00 109.00 88.62 + VAT
MPN:
DKM10E-12
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-8% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
119.00
Z nową serią DKM10, Mean Well oferuje moduły konwertera o dużej gęstości mocy w miniaturowej obudowie 1x1 cala w zakresie mocy 10W z podwójnym wyjściem. Przetwornice DC/DC charakteryzują się standardowym przyporządkowaniem pinów, szerokim zakresem napięcia wejściowego 2:1, bardzo szerokim zakresem temperatur pracy od -40 do +85°C oraz izolacją we/wy 1500VDC. Odpowiednie zastosowania obejmują IoT, elektronikę, telekomunikację, sieci, sterowanie przemysłowe, rozproszoną architekturę zasilania itp.