MEAN WELL SKMW20G-05 Przetwornica DC/DC 4 A 20 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
MEAN WELL SKMW20G-05 Przetwornica DC/DC 4 A 20 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 159.00 159.00 129.27 + VAT
MPN:
SKMW20G-05
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-11% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
179.00
W nowej serii Mean Well oferuje moduły konwertera o dużej gęstości mocy w miniaturowej obudowie 1x1 cala w zakresie mocy 20W z pojedynczą mocą wyjściową. Przetwornice DC/DC charakteryzują się standardowym przyporządkowaniem pinów, szerokim zakresem napięcia wejściowego 4:1, bardzo szerokim zakresem temperatur pracy od -40 do +85°C oraz izolacją we/wy 1500VDC. Odpowiednie zastosowania obejmują IoT, elektronikę, telekomunikację, sieci, sterowanie przemysłowe, rozproszoną architekturę zasilania itp.