MEAN WELL DKM10C-05 Moduł przetwornicy DC/DC DKM10C-05, 10 W, 1 A, 1 szt.
Conrad Electronic
MEAN WELL DKM10C-05 Moduł przetwornicy DC/DC DKM10C-05, 10 W, 1 A, 1 szt. RSS 99.99 99.99 81.29 + VAT
MPN:
DKM10C-05
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-16% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
119.00
Dzięki nowej serii DKM10, moduły przetwornicy Mean Well zapewniają wysoką gęstość mocy w 1 x 1-calowej obudowie o zakresie mocy od 10 W z podwójnym wyjściem. Przetwornice DC/DC charakteryzują się standardowym przyporządkowaniem pinów, szerokim zakresem napięcia wejściowego 2:1, bardzo szerokim zakresem temperatur pracy od -40 do +85°C oraz izolacją we/wy 1500VDC. Odpowiednie zastosowania obejmują IoT, elektronikę, telekomunikację, sieci, sterowanie przemysłowe, rozproszoną architekturę zasilania itp.