TDK-Lambda DRL60-12-1 Zasilacz na szynę DIN 12 V 4.5 A 54 W Content 1 szt.
Conrad Electronic
TDK-Lambda DRL60-12-1 Zasilacz na szynę DIN 12 V 4.5 A 54 W Content 1 szt. RSS 259.00 259.00 210.57 + VAT
MPN:
DRL60-12-1
Kod:
Producent:
TDK-Lambda
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.02% (30.03.2026)
Poprzednia cena:
249.00
Seria zasilaczy DRL na szynę DIN nadaje się do automatyzacji budynków, w szczególności do ograniczonej przestrzeni dostępnej w stacjach pomiarowych, rozdzielniach lub podrozdzielniach. Zapewnia moc wyjściową 10-100 W, spełnia wytyczne dotyczące wydajności ErP i jest zasilany szerokopasmowym sygnałem wejściowym (85-264 V AC). Wszystkie cztery klasy mocy są dostępne z nominalnym napięciem wyjściowym 24 VDC, istnieją również modele 12 V DC o mocy wyjściowej 10, 30 i 60 W. Wszystkie modele (oprócz jednostek 10 W) mają wyjścia do przycinania. Seria DRL ma konstrukcję II klasy ochrony (izolacja ochronna) i dlatego nie wymaga przewodów ochronnych. Napięcie probiercze między wejściem a wyjściem wynosi 3 kV AC. Wszystkie modele są chłodzone konwekcyjnie i zaprojektowane do pracy w temperaturach od -20 ° C do + 71 ° C. Ponadto seria jest wyposażona kondensator Long-Life.