Zasilacz stałonapięciowy MEAN WELL GSM220A20-R7B GSM220A20-R7B 11 A 220 W
Conrad Electronic
Zasilacz stałonapięciowy MEAN WELL GSM220A20-R7B GSM220A20-R7B 11 A 220 W RSS 389.00 389.00 316.26 + VAT
MPN:
GSM220A20-R7B
MEAN WELL
GTIN-13:
Zmiana ceny:
-7% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
419.00
Zasilacze stołowe spełniają normy IEC60601-1 3. Wersja i spełniają wymagania 2 x MOPP.
Posiadają prąd upływu mniej niż 100μA, o sprawności do 94,5% i pobór mocy biegu jałowego poniżej 0,15W. Odpowiednie zastosowania to m.in. mobile stanowisk pracy i przenośny Hamodialysegerate kliniczne.