MEAN WELL RPS-400-27 Zasilacz 27 V/DC 14.9 A 402.3 W, 249.6 W
Conrad Electronic
MEAN WELL RPS-400-27 Zasilacz 27 V/DC 14.9 A 402.3 W, 249.6 W RSS 359.00 359.00 291.87 + VAT
MPN:
RPS-400-27
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
399.00
Aby sprostać rosnącym wymaganiom przemysłu medycznego w standardowych zasilaczach, przygotowaliśmy serię RPS-400 o mocy wyjściowej 400 W od MEAN WELL. Spełniają one międzynarodowe normy bezpieczeństwa i są dopuszczone do użytku w urządzeniach medycznych o stopniu bezpieczeństwa BF (Body Floating) z bezpośrednim stykiem pacjenta zgodnie z wytycznymi IEC60601-1,/AAMI ES60601-1 i TÜV-1 (wersja 3.1) oraz spełniają wymagania 2x MOPP.
Zasilacze zapewniają idealne standardowe rozwiązanie zasilające dla zastosowań w medycynie, przemyśle dla ochrony zdrowia i biochemicznych testerów, które wymagają bardzo niskiego prądu upływu, jak również do urządzeń medycznych i robotów. Ponadto bardzo niski pobór mocy poniżej 0,5 W spełnia wymagania oszczędności energii.