MEAN WELL RSP-1600-27 Zasilacz 27 V/DC 59 A 1593 W
Conrad Electronic
MEAN WELL RSP-1600-27 Zasilacz 27 V/DC 59 A 1593 W RSS 2129.00 2129.00 1730.89 + VAT
MPN:
RSP-1600-27
MEAN WELL
GTIN-13:
Zmiana ceny:
-12% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
Dla Ciebie rozszerzyliśmy naszą ofertę o wyjątkowo kompaktowe zasilacze 1600W serii RxP-1600 firmy Mean Well. Zasilacze mają wysoką gęstość mocy 25 watów / cal³ i najwyższą sprawność do 93,5%. Prąd i napięcie są programowalne.