MBA02040C3834FCT00
TME
MBA02040C3834FCT00 RSS 0.13 0.13 x 5000
MPN:
MBA02040C3834FCT00
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.32% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.13
Rezystor: metal film; THT; 3,83MΩ; 400mW; ±1%; 0; 200V; Ø0,5x29mm