LC2D25BD
Wekton
RSS
1642.73 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- LC2D25BD
- Producent:
- SCHNEIDER ELECTRIC
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -0.39% (23.03.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 2+ | 4+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla lc2d25
Stycznik nawrotny 3xNO 25A 690V (1xNO 1xNC) Cewka 24VDC