Zasilacz przemysłowy MEAN WELL HEP-320-48A 48 V/DC 6.7 A 320 W odkryte końcówki kabli
Conrad Electronic
Zasilacz przemysłowy MEAN WELL HEP-320-48A 48 V/DC 6.7 A 320 W odkryte końcówki kabli RSS 619.00 619.00 503.25 + VAT
MPN:
HEP-320-48A
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
669.00
Dostępne są wysokiej jakości, ciche źródła prądu przemiennego AC / DC o znamionowych mocach od 100W do 600W. Z aluminiowymi obudowami i pełnym wypełnieniem silikonowym przewodzącym ciepło, zasilacze serii HEP są idealne do stosowania w trudnych warunkach, takich jak wysoka wilgotność lub wysokie zapylenie, ekstremalne temperatury, wysokie wibracje, duża wysokość i niska wentylacja.
Dzięki sprawności do 96% i chłodzeniu przez konwekcję swobodnego powietrza pracują niezawodnie w temperaturze otoczenia od -55 do + 70 ° C. Seria HEP obejmuje szeroki zakres napięcia wejściowego od 90 do 305 VAC i są dostępne napięcia wyjściowe 12V, 15V, 24V, 36V, 48V i 54V. Dzięki temu nadają się do zastosowań przemysłowych wszelkiego rodzaju. Jako sprzęt telekomunikacyjny, wyświetlacze i tablice reklamowe w terenie, instalacje w szybach naftowych