Zasilacz przemysłowy MEAN WELL HEP-100-36A 36 V/DC 2.6 A 100 W odkryte końcówki kabli
Conrad Electronic
RSS
389.00
316.26 + VAT
- MPN:
- HEP-100-36A
- Zmiana ceny:
- -7% (13.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla odkryte
Wysoka jakość, niski poziom hałasu zasilacze przemysłowe AC / DC dostępne w są mocach od 100W do 600W. Z aluminiowymi obudowami i pełnym wypełnieniem silikonowym przewodzącym ciepło, zasilacze serii HEP są idealne do stosowania w trudnych warunkach, takich jak wysoka wilgotność lub wysoki poziom zapylenia, ekstremalne temperatury, wysokie wibracje, duża wysokość i niska wentylację.
Dzięki sprawności do 96% i chłodzeniu przez konwekcję swobodnego powietrza pracują niezawodnie w temperaturze otoczenia od -55 do + 70 ° C. Seria HEP obejmuje szeroki zakres napięcia wejściowego od 90 do 305 VAC, dostępne napięcia wyjściowe 12V, 15V, 24V, 36V, 48V i 54V. Dzięki temu nadają się do zastosowań przemysłowych wszelkiego rodzaju. Jako sprzęt w telekomunikacji, w wyświetlaczach i tablicach reklamowych w terenie, instalacje naftowe lub szybowe