TracoPower TON 15-4813SM Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 15 V/DC 1 A 15 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TON 15-4813SM Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 15 V/DC 1 A 15 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 259.00 259.00 210.57 + VAT
MPN:
TON 15-4813SM
TracoPower
GTIN-13:
Zmiana ceny:
-7% (16.08.2025)
Poprzednia cena:
279.00
TracoPower TON 15-4813SM | Kompaktowy konwerter o mocy 15 W z zakresem wejścia 2:1. Wersja przemysłowa open frame, do montażu powierzchniowego SMD, izolacja wejścia/wyjścia 2250 V/DC, zdalne włączanie/wyłączanie.