TracoPower TEP 100-2410WIR Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 3.3 V/DC 25 A 100 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TEP 100-2410WIR Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 3.3 V/DC 25 A 100 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 989.00 989.00 804.07 + VAT
MPN:
TEP 100-2410WIR
Kod:
Producent:
TracoPower
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4.81% (13.03.2026)