ERJ1TRQF1R3U
TME
ERJ1TRQF1R3U RSS 0.70 0.70 x 4000
MPN:
ERJ1TRQF1R3U
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.17% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.70
Ilość [ x szt]: 8000+
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 1,3Ω; 1W; ±1%; ERJ1TRQ; 200V