XLC-60-12-DA2S
TME
XLC-60-12-DA2S RSS 138.83 138.83 112.87 + VAT
MPN:
XLC-60-12-DA2S
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.98% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
140.21
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; DALI 2; 60W; 12VDC; 0÷5A; 155÷400VDC; 86%