XLC-60-48-S
TME
XLC-60-48-S RSS 109.21 109.21 88.79 + VAT
MPN:
XLC-60-48-S
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.98% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
110.29
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; 60W; 48VDC; 0÷1,25A; 155÷400VDC; XLC-60