KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H14MP-37 PINHOLE - 720p, 3.7 mm
Chip Electronics
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H14MP-37 PINHOLE - 720p, 3.7 mm RSS 240.00 240.00 195.12 + VAT
Kod:
7612
Producent:
Inny
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.41% (13.01.2026)
Poprzednia cena:
* Model: APTI-H14MP-37 * Rodzaj przetwornika: SONY Exmor IMX222 CMOS * Wielkość przetwornika: 1/3'' * Pobór prądu: 90 mA * Typ kamery: Wewnętrzna * Rozdzielczość: 1280x720 * Ogniskowa obiektywu: 3.7mm * Wbudowany obiektyw: Tak * Mechaniczny filtr podczerwieni : Nie * Wbudowany reflektor podczerwienii: Nie * WDR: Nie * Balans bieli: Tak * Klasa szczelności: Tylko do zastosowań wewnętrznych * Klasa odporności: Nie dotyczy * Czułość przetwornika: 0.01Lux * Audio: Nie * 2DNR: Tak * 3DNR: Nie * DWDR: Nie * HLC: Nie * BLC: Tak * AGC: Tak * Menu OSD: Tak * Zasilanie kamery: 12 V DC / 90 mA * Typ obudowy: Inna * Model przetwornika2: SONY IMX222 + HTC960E * Kąt widzenia: 61° * Rozdzielczość kamery: 1MPX (HD) * Obiektyw: Stały