3M-8810-38.1-50
TME
3M-8810-38.1-50 RSS 1419.92 1419.92 1154.41 + VAT
MPN:
3M 8810
Kod:
3M-8810-38.1-50
Producent:
3M
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.33% (08.05.2026)
Poprzednia cena:
Taśma: termoprzewodząca; W: 38,1mm; L: 50m; Thk: 0,25mm; 0,6W/mK