Przekaźnik elektromagnetyczny mocy SPST-NO + SPST-NC PCB AZEV132-1AE1BG-24D
TIM SA
MPN:
AZEV132-1AE1BG-24D
Kod:
Producent:
ZETTLER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.8% (08.05.2026)
Poprzednia cena:
43.23
Producent: ZETTLER Typ: przekaźnik Rodzaj: elektromagnetyczny mocy Maksymalny prąd: 40A Maksymalne napięcie przełącznikowe: 400 VAC Konfiguracja wyjścia: SPST-NO + SPST-NC Opór cewki: 372Ω Napięcie cewki: 24 VDC Montaż: PCB Temperatura pracy: -40...85°C