Stycznik 50 A 22 kW 4P 230 V AC 1Z+1R SCF050230
ABCelektro
Stycznik 50 A 22 kW 4P 230 V AC 1Z+1R SCF050230 RSS 231.70 231.70 188.37 + VAT
Kod:
b7d1bc
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-84% (17.10.2024)