Listwa zaciskowa 3-torowa Al/Cu 35-150mm2 na szynę TH35 niebieski FJ-E150/3/B HEDO
SPEC KABLE
Kod:
96870
Producent:
HEDO
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.33% (14.12.2025)
Poprzednia cena:
Złączka szynowa 3-torowa Al/Cu 35-150mm2 na TH35 niebieski FJ-E150/3/B HEDO
HEDO 1000070
Obsługuje przewody zarówno miedziane (Cu), jak i aluminiowe (Al) o przekrojach od 35 do 150 mm². Listwa może być stosowana w instalacjach, gdzie napięcie wynosi do 1000 V AC oraz 1500 V DC.
Dane techniczne
* Producent: HEDO * Kod producenta: 1000070 * Rozmiar: 72,8 × 96,6 × 59,2 mm * Waga: 413,3 g * Śruba: sześciokąt M8 * Konduktor: aluminium pokryte cyną * Materiał: poliamid PA66 V0 * Standardy: IEC/EN 60947-7-1; IEC/EN 61238-1 * Prąd: Cu 320 A; Al 290 A * Napięcie: 1000 V AC; 1500 V DC * Ilość biegunów: 3 * Drut metryczny (mm²): Cu 35-150 mm²; Al 35-150 mm²
Moment obrotowy (Nm):
* 20 Nm (35-95 mm²) * 30 Nm (120-150 mm²)