Listwa zaciskowa 2-torowa Al/Cu 35-240mm2 na szynę TH35 niebieski FJ-E240/2/B HEDO
SPEC KABLE
Kod:
96884
Producent:
HEDO
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.31% (14.12.2025)
Poprzednia cena:
Złączka szynowa 2-torowa Al/Cu 35-240mm2 na TH35 niebieski FJ-E240/2/B HEDO
HEDO 1000073
Obsługuje przewody zarówno miedziane (Cu), jak i aluminiowe (Al) o przekrojach od 35 do 240 mm². Listwa może być stosowana w instalacjach, gdzie napięcie wynosi do 1000 V AC oraz 1500 V DC.
Dane techniczne
* Producent: HEDO * Kod producenta: 1000073 * Rozmiar: 63,4 x 130,6 x 67,2 mm * Waga: 543,6 g * Śruba: sześciokąt M8 * Konduktor: aluminium pokryte cyną * Materiał: poliamid PA66 V0 * Standardy: IEC/EN 60947-7-1; IEC/EN 61238-1 * Prąd: Cu 425 A; Al 380 A * Napięcie: 1000 V AC; 1500 V DC * Ilość biegunów: 2 * Drut metryczny (mm²): Cu 35-240 mm²; Al 35-240 mm²
Moment obrotowy (Nm):
* 12 Nm (35-75 mm²) * 45 Nm (95-240 mm²)