LF-GHY150H24
TME
LF-GHY150H24 RSS 86.53 86.53 70.35 + VAT
MPN:
LF-GHY150H24
Producent:
Lifud Technology Co., Ltd.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.97% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
87.38
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; 150W; 24VDC; 0÷6,25A; 220÷240VAC; IP20