Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 62 mΩ 0603 ±1 % 0.3 W 0 to 150 ppm/°C ERJ3BWFR062V
RS Components
Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 62 mΩ 0603 ±1 % 0.3 W 0 to 150 ppm/°C ERJ3BWFR062V RSS 0.84 0.84 x 20
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ERJ3BWFR062V
Kod:
Minimalne zamówienie:
20 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.7% (03.07.2025)