Złączka szynowa 1,5mm2 1P 3-przewodowa zacisk push-in czerwona DS1.5-TW-01P-16-00A(
Doktorvolt
Kod:
10054
Producent:
Degson
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
1.79
Złączka szynowa 1,5mm2 DS1.5 3-przewodowa czerwona, zacisk Push-in ⭐⭐⭐⭐⭐ Instalacja elektryczna złożona z wielu przewodów musi zapewniać ciągłość przepływu prądu w obwodzie. Złączki przelotowe są montowane na szynie DIN TH/TS 35 i umożliwiają łączenie przewodów oraz ich mostkowanie. Złączki szynowe serii DS1.5 TW umożliwiają łączenie przewodów o przekroju 0.2 - 1,5mm2 (26 - 16 AWG) przy pomocy zacisków Push-in. Obudowy złączek zostały wykonane z wysokojakościowych tworzyw sztucznych PA66 oraz UL94V-0. Wszystkie elementy metalowe w złączce zostały wykonane z powlekanego stopu miedzi. Złączki szynowe przeszły wiele testów potwierdzających ich jakość i wytrzymałość. Złączka szynowa 3-przewodowa 1-piętrowa umożliwia łączenie trzech przewodów na jednym biegunie.
➡️ Cechy złączki szynowej DS 1.5 TW: ✔️ zaciski sprężynowe Push-in ✔️ umożliwia łączenie trzech przewodów na jednym biegunie ✔️ napięcie znamionowe 500 V ✔️ prąd znamionowy 17,5 A ✔️ przekrój przewodów 0,2 - 1,5 mm2 (26 - 16 AWG) ✔️ kolor czerwony ✔️ wysokiej jakości materiał
Właściwości klem zaciskowych z blokadą Push-in
połączenie
złącze wtykowe
typ złączki
szynowa
ilość torów
1P
ilość zacisków
3
montaż na szynie DIN 35
tak
montaż elektryczny
zacisk sprężynowy
wykonanie
klatka z wysokogatunkowej stali
maksymalne pole przekroju poprzecznego przewodu elastycznego
1.5mm2
napięcie znamionowe
500V
znamionowe napięcie udarowe
6 kV
prąd znamionowy
17,5A zasięg drutu
26 - 16 AWG 0.2 - 1.5mm2
długość zdejmowania izolacji
8-10 mm
temperatura pracy
od -40℃ do + 105℃