Wyłącznik zmierzchowy 230V 110V LUNA 112 top2 TH-N TH-1120100-W
Doktorvolt
Wyłącznik zmierzchowy 230V 110V LUNA 112 top2 TH-N TH-1120100-W RSS 579.89 579.89 471.46 + VAT
Kod:
5259
Producent:
THEBEN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.25% (04.02.2026)
Poprzednia cena:
Theben 1120100 Przełącznik zmierzchowy biały 230V 110V 2 zestyki przełączne
Napięcie nominalne: 230–240 V~ (LUNA 111 top2) 100–240 V~ (LUNA 112 top2) +10 %/-15 %
Częstotliwość :50–60 Hz
Zakres jasności: 1–99.000 lx
Opóźnienie włączenia / wyłączenia: 0–59 min
Zdolność łączeniowa min.: 10 mA/250 V AC 100 mA/12 V AC/DC
Obciążenie żarówki: 2600 W Obciążenie lampą halogenową: 2600 W
Świetlówki: nieskompensowane: 2300 VA z kompensacją rzędową: 2300 VA kompensowane równolegle: 800 VA (80μF)
Obwód Duo: 2300 VA
Statecznik elektroniczny do lamp fluorescencyjnych: 650 VA Lampy na pary rtęci i sodu: kompensowane równolegle: 800 VA (80μF) Kompaktowe lampy fluorescencyjne (EVG): 22x7 W, 18x11 W,16x15 W, 16x20 W, 14x23 W Dopuszczalna temperatura otoczenia: –30 °C ... +55 °C, –40 °C ... +70 °C (Sensor) Klasa ochrony: II (czujnik światła III) przy prawidłowym montażu Stopień ochrony: IP 20, IP 55 (natynkowy czujnik światła) IP 66 (wbudowany czujnik światła) zgodnie z EN 60529
rodzaj produktu
przełącznik zmierzchowy
specyfikacja wyłączników zmierzchowych
z kodowaniem PIN
napięcie robocze
230 V 110 V
zużycie prądu
3W
rodzaj styku
2 zestyki przełączne
wyłącznik lampy LED
120 W
moc załączalna lamp energooszczędnych
170 W
moc załączalna (żarówka)
2600 W
moc załączalna świetlówek
2300 W
kolor biały szerokość produktu
35 mm
maksymalny prąd załączania (cos φ = 0,6)
10A
temperatura otoczenia
-30 .. 55 °C
szerokość wyrażona liczbą modułów
3
sposób montażu
szyna DIN
sposób montażu czujnika
naścienny
klasa ochronności czujnika
III wejście dla przycisku tak stopień ochrony czujnika
IP55 wbudowany czujnik światła
z programowanym wyłączeniem na noc tak moc źródła światła 2600 W