GCQ0335C1H2R8WB01D
TME
GCQ0335C1H2R8WB01D RSS 0.09 0.09 x 15000
MPN:
GCQ0335C1H2R8WB01D
Minimalne zamówienie:
15 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.81% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.09
Ilość [ x szt]: 75000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,8pF; 50V; C0G (NP0); ±0,05pF; SMD