RTO020F10R00KTE3
TME
RTO020F10R00KTE3 RSS 29.51 29.51 x 50
MPN:
RTO020F10R00KTE3
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
VISHAY
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.46% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
29.64
Rezystor: thick film; THT; TO220; 10Ω; 20W; ±10%; 500V; -55÷155°C