RCA06034R42FKEA
TME
RCA06034R42FKEA RSS 0.03 0.03 x 100000
MPN:
RCA06034R42FKEA
Minimalne zamówienie:
100 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.31% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Rezystor: thick film; 0603; 4,42Ω; 100mW; ±1%; 75V; -55÷155°C