RCA06033M83FKEA
TME
RCA06033M83FKEA RSS 0.02 0.02 x 100000
MPN:
RCA06033M83FKEA
Minimalne zamówienie:
100 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.09% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.02
Rezystor: thick film; 0603; 3,83MΩ; 100mW; ±1%; 75V; -55÷155°C