STMicroelectronics Inteligentny moduł zasilania STGIK10M120T Ic 10 A Uce 1200 V 3-fazowe 6 SDIPHP-30L kanał: Typ P 125 W
RS Components
STMicroelectronics Inteligentny moduł zasilania STGIK10M120T Ic 10 A Uce 1200 V 3-fazowe 6 SDIPHP-30L kanał: Typ P 125 W RSS 223.01 223.01 181.31 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
STGIK10M120T
Kod:
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.99% (02.09.2025)