KT24-1A-40L-SMD
Wekton
KT24-1A-40L-SMD RSS 52.89 52.89 x 10
  • Zgodny z RoHS
Kod:
KT24-1A-40L-SMD
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
STANDEX-MEDER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.38% (08.06.2025)
Poprzednia cena:
51.66
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Przekaźnik kontaktronowy SPST-NO 1A 1kV Cewka 24VDC SMD