Kontrolka sygnalizacyjna XBS 24V AC/DC Lampka LED czerwona AD22 AD22-RED24
Doktorvolt
RSS
3.49
2.84 + VAT
- Kod:
- Producent:
- XBS
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +2.95% (04.02.2026)
- Poprzednia cena:
- 3.39
Sugerowane produkty dla red24
Kontrolka sygnalizacyjna XBS 24V AC/DC Lampka LED czerwona AD22 marki XBS 24V AC/DC. Kontrolka posiada stopień ochrony IP40 i występuje w kolorze czerwonym.
Specyfikacja techniczna:
* Napięcie znamionowe izolacji: 660V
* Napięcie znamionowe udarowe: 6kV
* Przekrój przyłączanego przewodu: 0,5 - 1,5mm2
* Zakres temperatury działania: od 25°C do +75°C
* Średnica otworu: 22mm