IMG Stageline DRIVE-12P Głośnik pasywny PA 30 cm 12 cal 250 W 1 szt.
Conrad Electronic
IMG Stageline DRIVE-12P Głośnik pasywny PA 30 cm 12 cal 250 W 1 szt. RSS 2509.00 2509.00 2039.84 + VAT
MPN:
DRIVE-12P
Kod:
Producent:
IMG StageLine
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (01.03.2026)
Poprzednia cena:
Dzięki pasywnym pudełkom z serii DRIVE otrzymujesz wszechstronne, łatwe w obsłudze i wytrzymałe głośniki PA. Wysokiej jakości obudowa wykonana ze sklejki brzozowej ma wytrzymałość niezbędną do codziennego użytkowania i jest bardzo łatwa w obsłudze dzięki rozmieszczeniu uchwytów do przenoszenia. Model ten oferuje kompaktowy, pełnozakresowy system 12/2 składający się z 30 cm (12") basu i 25 mm (1") tuby wysokotonowej. Posiada dwa złącza SPEAKER IN/OUT. Montaż możliwy z wkładką gwintową M8.